COMFORT DESIGN

Hizmetler

- Perde Tasarım & Uygulama

Perde tasarımında dikkate alınması gereken pek çok faktör bulunmaktadır. Bu tasarım faktörlerini Comfort Design ekibi olarak en doğru şekilde göz önünde bulundurup, hizmetimizi bu faktörlere göre şekillendirmekteyiz. Perdenin uygulama aşamasında uzman kadromuzun desteğiyle kusursuz bir süreç yönetmekteyiz.

- Döşemelik Kumaş

Kumaş koleksiyonumuz ile her tarza ve mekâna uygun seçenekler sunuyoruz. Modern, klasik ya da minimalist tarzda olanaklarımızla, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çeşitlilik sunuyoruz. Kaliteli döşemelik kumaşlarımızın yanı sıra, renk skalası ve dokular konusunda da zengin seçenekler sunarak geniş ürün yelpazesi bulunduruyoruz.

- Duvar Kağıdı

Eviniz veya işyeriniz için en etkili ve hızlı dekorasyon çözümlerinden biri olan duvar kağıdı, mekânlarınızı anında canlandırarak estetik bir atmosfer yaratır. Birbirinden özel duvar kağıdı seçenekleri bulunan Comfort Design olarak, müşterilerimize geniş bir koleksiyon ve profesyonel hizmet sunarak duvarlarınızı kişiselleştirmenize olanak tanıyoruz.

- Zemin Kaplama

Mekânlarınızın karakterini belirleyen en önemli unsurlardan biri zemin kaplamalarıdır. Zemin kaplamaları, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek yaşam alanlarınızı özel kılar. Biz, zemin kaplamaları konusunda uzmanlaşmış bir tasarım firması olarak, mekânlarınızın tabanını estetikle buluşturuyor ve fonksiyonel çözümler sunuyoruz.